طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی لوگو

لوگو چیست؟
لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.
آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.
چرا لوگو؟
یک لوگوی طراحی شده به صورت حرفه ای موجب جلب توجه و برگ تصوری در ذهن مردم است که بدون شک یک لوگوی خوب باید حرفه ای و به سادگی قادر به نشان دادن هویت سازمانی شما برای کسب و کار باشد حتی در سال های آتی.
به همین خاطر شما می توانید از لوگو در سربرگ - پاکت نامه - کارت ویزیت و وب سایت یا هر کجایی که مناسب می بینید استفاده کنید.حقیقت آن است که آرم شرکت شما اولین چیزی است که یک مشتری آن را می بیند که هویت شرکت شما بر آن بنا شده است.
- از آنجایی که شما می خواهید انتقال این امر را به طور ساده به مشتریانتان از طریق لوگو انجام دهید،ما تلاش داریم که به بهترین نحو این خواسته را برای شما فراهم سازیم.

slider

 • http://www.webcat.ir/images/wwd.gif

  001
 • http://www.webcat.ir/images/wwd.gif

  2
 • http://www.webcat.ir/images/wwd.gif

  3
 • http://www.webcat.ir/images/wwd.gif

  4