طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
مراسم ارائه پروانه فعالیت آزمایشی اپراتورهای خدمات تلویزیونی تعاملی IPTV مبتنی بر پروتکل اینترنتی عصر امروز با حضور رئیس رسانه ملی و مدیران عامل اپراتورهای دریافت کننده پروانه ، در صدا و سیما بر گزار شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما به نقل از روابط عمومی صدا وسیما در این مراسم دکتر علی عسکری در سخنانی با اشاره به ماموریت سازمان صدا و سیما در دور جدید مدیریتی گفت: با پیشرفت روز افزون وسایل ارتباطی و دسترسی مردم به محتواهای مختلف، رسانه ملی نیز همگام با این پیشرفت ها با جدیت نسبت به آماده سازی زیر ساخت های فنی انتشار صوت و تصویر فراگیر اقدام کرد.
وی افزود: هم اکنون زیرساخت های فنی فراهم شده است که در این جلسه با صدور پروانه فعالیت اپراتورهای خدمات تلویزیونی تعاملی مبتنی بر پروتکل اینترنتی، شاهد راه اندازی این سرویس توسط اپراتورها هستیم.
دکتر علی عسکری با اشاره به این مطلب که تلویزیونی تعاملی یکی از بهترین خدمات رسانه ای است که باید به نحوی مطلوب به ملت ایران داده شود ، اظهار داشت: راه اندازی این سرویس از دغدغه های اصلی سازمان صدا وسیما در ارتباط با خدمات رسانی مطلوب به مخاطبان است که امروز شاهد تحقق آن هستیم.
وی تصریح کرد: در سیستم تلویزیونی تعاملی مخاطبان می توانند به هر گونه محتوای صوتی و تصویری بارگذاری شده توسط سازمان صدا وسیما و این شرکت ها از طریق اینترنت و توسط تلویزیون های هوشمند یا گیرنده های ست تاپ باکس و سایر ابزار متصل به شبکه دسترسی پیدا کنند .
وی یاد آور شد: در سیستم تلویزیونی تعاملی که بر بستر شبکه IP پیاده سازی می شود، مخاطب می تواند مثلا از یک بانک فیلم،برنامه ای دلخواه را انتخاب و آن را در زمان مورد نظر خود، مشاهده و در واقع زمان تماشای برنامه مورد نظر خود را مدیریت کند.
وی با اشاره به اهمیت ایجاد رسانه مکمل برای رسانه ملی درفضای مجازی و بر بستر باند وسیع اضافه کرد: رسانه ملی در تلاش است که با تحکیم و افزایش مزیت های رقابتی خود در فضای مجازی و سپهر رسانه ای کشور، بر بستر باند پهن، از ظرفیت رسانه های نوین و ارائه خدمات چند رسانه ای فراگیر، حداکثر بهره برداری و به مخاطبان خود خدمات بیشتری ارائه کند.
دکتر عسکری گفت:در موضوع مهم ارائه خدمات و محتوا، دیگر دستگاه ها و وزارتخانه ها و نهادهای فرهنگی و مردمی و بخش خصوصی از نقش مهمی برخوردار هستند .
وی افزود: امیدواریم با رویکرد جدید سازمان صدا و سیما در فضای مجازی شاهد ، همگرایی و هم افزایی رسانه ای و تاثیر گذاری در فضای مجازی باشیم.
دکتر عسکری درادامه با اشاره به اینکه این اقدام رسانه ملی در ایجاد بازار محتوا در حوزه رسانه عمیقا اثر گذار است ،ابراز امیدواری کرد که با ایجاد این بازار محتوا، شاهد روند رو به رشد انتشار محتوای سالم در عرصه فضای مجازی در کشور باشیم .
همچنین در این مراسم ، قدیمی معاون فضای مجازی سازمان صدا وسیما با ارائه گزارشی از ماموریت های حوزه فضای مجازی رسانه ملی گفت : با توجه به اینکه معماری جدیدی برای رسانه ملی در حوزه رسانه های نوین پیش بینی شده است ، امیدواریم که با ارائه خدمات جذاب تلویزیونی تعاملی ضریب نفوذ رسانه در کشور افزایش یابد.
وی افزود: برای رسیدن به این مطلوب طراحی بازار محتوا را در دستور کار قرار داده ایم تا بتوانیم با بهره گیری از ارشیو سازمان و تولیدات شبکه های تلویزیونی ملی و استانی ، بسته های محتوایی جذاب و اثر گذاری را به مخاطبان ارائه کنیم .
در ادامه این جلسه ، مدیران عامل اپراتورهای خدمات تلویزیونی ، نکاتی را در خصوص تلویزیون تعاملی و نحوه همکاری متقابل برای سرویس دهی مطلوب به مخاطبان بیان کردند.
سرویس تلویزیون تعاملی یک بستر جذاب برای ارائه خدمات رادیویی و تلویزیونی همراه با مدیریت زمان و دسترسی به آرشیو در کنار سایر خدمات نظیر بازی ، ویدئو، متن، عکس، فیلم، خبر و سینمابوده و گام مهمی در توسعه ماموریت رسانه ملی و بهره مندی مخاطبین از صوت و تصویر فراگیر به حساب می آید.
با اعطای پروانه ارائه خدمات تلویزیون تعاملی به شرکت های آسمان، ایرانسل، باران تلکام، تراشه سبز و نشر الکترونیک ، از این پس مخاطبان می توانند در کنار استفاده از سرویس سازمان صدا و سیما با عنوان شیما از خدمات این شرکت ها که تحت عناوین فام، لنز ، آیو ، تیوا و شمیم ارائه می شود، بهره مند شوند.
تلویزیون تعاملی یک بستر جذاب برای ارائه سرویس های بازی ، ویدئو، متن، عکس، فیلم، سرویس خبر و سینما در فضای مجازی کشور و گام مهمی در توسعه ماموریت رسانه ملی و بهره مندی مخاطبین از صوت و تصویر فراگیر به حساب می آید.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20403/%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533