طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
IMG_20170124_203758 معاون وزیر ارتباطات با همتای آذربایجانی خود در راستای گسترش همکاریهای ارتباطی دو کشور ایران و آذربایجان دیدار و گفتگو کرد.به گزارش فاوانیوز به نقل از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، دیدار میان محمدجواد آذری جهرمی معاون وزیر ارتباطات ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با التماس ممداف معاون وزیر ارتباطات و فناوریهای نوین جمهوری آذربایجان عصرروز سه شنبه به منظور گسترش روابط ارتباطی دو کشور انجام شد و طرفین علاوه بر موارد موردنظر برای گسترش همکاریها، بر پیگیری تفاهمات صورت گرفته در دیدار وزرای ارتباطات دو کشور تاکید کردند.
مهندس آذری جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت نیز در این دیدار پیشنهاد ایجاد دهکده ارتباطی به صورت پایلوت و استفاده از تجهیزات ایرانی در شبکه مخابراتی این کشور همسایه راارائه کرد که این موضوع مورد استقبال طرف مقابل قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت همچنین موضوع ترانزیت ترافیک منطقه با همکاری مشترک ایران و آذربایجان و نیز کاهش تعرفه تبادل ترافیک میان دو کشور را مطرح کرد که این دو موضوع مورد توافق دو طرف قرار گرفت.
در این دیدار، التماس ممداف با اشاره به پیشرفتهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواستار استفاده از تجربیات ایران در این زمینه شد.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20400/%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B2%D9%8A%D8%AA-%D8%AA

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533