طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی، حوزه امنیت این فضا مبحثی جدی و فراگیر است که در همه زمینه‌ها، بخش بزرگی از منافع ملی را پوشش می دهد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایستنا، رضا جواهری در جریان بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان تهران از این مرکز با برشمردن مهمترین مخاطرات امنیتی در فضای مجازی کشور و نیز چالش‌های پیش رو در این حوزه، افزود: همه کشورها برای حفاظت از داده‌های اطلاعاتی خود به دقت و با امکانات و اعتبارات لازم تلاش می کنند و به همین دلیل ما نیز باید در این نظام امنیتی، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
جواهری گفت: پایش، پیشگیری و مقابله با تهدیدات و آسیب پذیری های امنیتی در فضای مجازی زیر ساخت‌ها ، بر اساس اسناد بالادستی، یکی از چهار ماموریت کلان مرکز افتای ریاست جمهوری است. اعضای مجمع نمایندگان استان تهران درمجلس شورای اسلامی، ازمرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری بازدید و ضمن آشنا شدن با ماموریت‌ها و فعالیت‌های محوله از تلاش دست اندرکاران این مرکز در توسعه امنیت فضای مجازی قدردانی کردند.مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به نمایندگی از سایر همکاران تهرانی خود در این بازدید که قریب به سه ساعت طول کشید، از آمادگی این مجمع برای کمک به توسعه و پیشبرد فعالیت‌های امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات خبر داد.
نمایندگان استان تهران در هر مرحله از این بازدید، از چگونگی ایجاد امنیت در حوزه فضای مجازی کشور، سوال کردند.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20653/%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533