طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
1395-itrc-news-11942 رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: نقشه راه اینترنت اشیاء نه به عنوان یکی فناوری یا تکنولوژی بلکه بخشی از یک اکو سیستم است که از دانشگاه، بازار، بخش خصوصی، آموزش، بحثهای فرهنگی و اجتماعی و مبحث حقوقی و رگولا توری تشکیل شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، دکتر محمد خوانساری در سمینار “راهکارهای توسعه اینترنت اشیاء در ایران” که شنبه ۹ بهمن ماه در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد، گفت: طی سال گذشته فعالیتهایی در حوزه نقشه راه اینترنت اشیاء انجام شده و امروز فرصت مناسبی برای ارائه گزارش و پیشرفت ها در این حوزه می‌باشد.
وی تاکید کرد: ما سعی داریم در موقعیت هایی که بخش خصوصی و سرمایه گذاران می‌توانند فعال شوند، ورود نکنیم، ولیکن با توجه به نقش حاکمیتی پژوهشگاه، زیرساخت های مورد نیاز را فراهم می نماییم.
دکتر خوانساری نقش پژوهشگاه را در حوزه اینترنت اشیا به عنوان حامی بخش خصوصی در پروژه‌های این حوزه اعلام کرد و افزود: ما به توسعه همه جانبه فناوری‌های مورد نیاز برای کشور در این حوزه اقدام می‌کنیم و ورود بخش خصوصی در حوزه مذکور نیز از دیگر برنامه‌های ما می‌باشد.
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: با حمایت پژوهشگاه از این حوزه در کشور بخشهای مختلف را گرد هم می‌آوریم و نهایتا می‌توانیم پیشرفت حداکثری را در حوزه مذکور داشته باشیم.
انتهای پیام

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20647/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D9%88-%D8%B3%DB%8C

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533