طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
6786876 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: سیاست ما بر این است که برای آن دسته از شبکه هایی که ۱۰۰ درصد داخلی هستند و همچنین برای شبکه های خارجی (پیام رسان ها) که سرور در ایران دارند یک سری مشوق هایی در نظر بگیریم.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، دکتر محمود واعظی در حاشیه افتتاح شبکه TD-LTE و دیتاسنتر شرکت مبین نت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از هفته گذشته هزینه استفاده از ترافیک داخلی به نصف استفاده از ترافیک بین المللی کاهش یافت، اظهار کرد: این اقدام در راستای حمایت از تولید محتوای داخل اتفاق افتاد تا محتوای داخل با سرعت بالا و هزینه کمتر در اختیار کاربران قرار گیرد.
وی افزود: این اقدام باعث بزرگ شدن بازار و اقبال مردم در استفاده از شبکه ملی اطلاعات و حمایت از تولید داخل می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تغییر شکل بازار ICT گفت: در گذشته حدود ۷۰ درصد بازار سهم مخابرات و حدود ۳۰ درصد آن سهم فناوری اطلاعات بوده که در حال تغییر به سمت فناوری اطلاعات است که در ایران هم همین رویه ادامه دارد.
وی در مورد جلسه شب قبل شورای عالی فضای مجازی افزود: در آن جلسه در رابطه با حمایت از شبکه های بومی بندهایی تصویب شد که البته در جلسات آینده ادامه دارد تا بتوانیم برای شبکه های بومی امتیازاتی را در نظر بگیریم. سیاست ما بر این است که برای آن دسته از شبکه هایی که ۱۰۰ درصد داخلی هستند و همچنین برای شبکه های خارجی (پیام رسان ها) که سرور در ایران دارند یک سری مشوق هایی در نظر بگیریم.
عضو دولت تدبیر و امید با تاکید بر بحث دولت الکترونیک، اظهار کرد: بیش از ۱۷۰۰ خدمت احصا شد و با در نظر گرفتن این خدمات در ۱۴ خوشه تقریبا ۹۵ درصد کار انجام شد و تا پایان این ماه فاز اول دولت الکترونیک شروع به کار کند.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20644/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533