طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
افتتاحات-شرکت-مبین-نت-با-حضور-دکتر-واعظی (2) وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاکید کرد: از نظر بنده آنچه که مربوط به تولیدات صداوسیما است که شامل فیلم، سریال و سایر موارد است، مالکش خود صداوسیما است و آنها می توانند برای ارائه محصولاتشان به شرکت های واجد شرایط مجوز بدهند و نباید اعطای مجوز در اختیار نهاد دیگری باشد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، دیدگاه وزیر ارتباطات پیرامون اعطای مجوزهای VOD و IPTV توسط وزارت ارشاد و صداوسیما
دکتر محمود واعظی در پاسخ به سوال خبرنگار سیتنا پیرامون اعطای مجوز بهره‌برداری از خدمات VOD توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعطای پروانه IPTV توسط سازمان صداوسیما و اینکه اگرچه این دو نوع مجوز با هم متفاوت هستند، ولی اصولا کدام نهاد مسوول صدور این مجوزهاست؟ گفت: از نظر بنده آنچه که مربوط به تولیدات صداوسیما است که شامل فیلم، سریال و سایر موارد است، مالکش صداوسیما است و خودشان می توانند برای ارائه محصولاتشان به شرکت های واجد شرایط مجوز بدهند و نباید در اختیار نهاد دیگری باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ادامه داد: اما آنچه که بیرون صداوسیما است وضعیتش مشخص است. همانند آنچه در رابطه با تهیه فیلم اقدام می شود که نیاز به مجوز وزارت ارشاد دارد و یا مجوز فعالیت های آموزشی در اختیار وزارت آموزش و پرورش و وزارت آموزش عالی است و یا فعالیت در حوزه سلامت نیازمند مجوز وزارت بهداشت است.
دکتر واعظی در پایان تاکید کرد: ما فکر می کنیم جایگاه همه این موارد مشخص است و همان بخش هایی که برای فعالیت واقعی و غیرالکترونیک مجوز می دهند، وظیفه دارند برای این نوع فعالیت ها مجوز دهند.
گفتنی است؛ در VOD یا برنامه ویدئویی درخواستی ضبط شده، این امکان وجود دارد که فیلم‌های سینمایی، سریال‌های تلویزیونی، مستندها، برنامه‌های آموزشی و… در اختیار کاربران قرار گیرد؛ به عبارت دیگر، در این سیستم مخاطب و مشترک امکان پیدا می کند که از هزاران محتوای سمعی و بصری در هر زمان و مکانی از طریق تلویزیون، تبلت و لپ تاپ استفاده کند که این مجوزها توسط موسسه‌ رسانه‌های تصویری به نمایندگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به واجدین شرایط اعطا می شود و در IPTV مجموعه‌ای از محتوای صوتی و تصویری با اولویت پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما ارائه می شود که مجور آن توسط سازمان صداوسیما واگذار می شود.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20640/%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%B7%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533