طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
پیگیری برای حل موضوع ته لنجی ها در دولت /سفارتخانه ها وظیفه رسیدگی به مشکلات صادرکنندگان را دارند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به موافقت گمرک و وزارت صنعت برای پیگیری موضوع ته لنجی ها گفت: رییس جمهوری همواره تاکید دارند که سفارتخانه های ایران در کشورهای مختلف وظیفه رسیدگی و پشتیبانی از صادرکنندگان و کار آفرینان ایرانی را دارند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از خبرنگار اعزامی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان بوشهر، دکتر محمود واعظی در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی گفت: هدف دولت، مجلس، قوه قضاییه و نظام حل مشکلات در کشور است اما می دانید چه حجم از مشکلات در کشور وجود دارد و در هر شهری همه فکر می کنند که یک دولت داریم و همان شهرستان در حالیکه یک دولت داریم و یک کشور اما عزم دولت بر ساماندهی و حل مشکلات است.وی با اشاره به دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری در هفته دولت افزود: در آن دیدار یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری جلوگیری از ورود قاچاق بود و فرمودند که نامه های متعددی دارم از تولیدکنندگان داخلی که چرا مبادی ورودی کشور بدین شکل است که جناب اقای دکتر روحانی قول پیگیری دادند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ورود جنس قاچاق توسط قاچاقچیان و اینکه علاوه بر به هم زدن بازار، حقوق گمرکی هم پرداخت نمی کنند، اظهار کرد: البته اینطور نیست که مثلا بخشی که به کار قاچاق مشغول هستند برای مال اندوزی و جمع ثروت اینکار را می کنند.
بالاترین مقام مسوول حوزه ICT کشور به پدیده ته لنجی و بار همراه مسافران اشاره کرد و گفت: باید نسبت به نوضوع ته لنجی پیگیری جدی انجام داد که یکی در استان باید اقداماتی انجام شود و دیگر در دولت و همینکه گمرک و وزارت صنعت با آن موافق هستند به نظر نمی آید دستگاه های دیگر با آن مشکلی داشته باشند که پیگیری می کنم که زودتر از کمیسیون اقتصادی موضوع مطرح شود.
عضو دولت تدبیر و امید با بیان اینکه صادرات به علم و ابزار احتیاج دارد، اظهار کرد: مشکلات برای صادرات فقط مختص استان بوشهر نیست و بقیه استان ها نسبت به آن مشکل دارند و مشکل است که این فرهنگ را بوجود آوریم که صادرکنندگان باعث اشتغال و ارز آوری می شوند و از همه مهتر باعث طنین انداز نام ایران در دیگر کشورها می شوند.
دکتر واعظی با بیان اینکه بدون صادرات رونق اقتصادی رخ نمی دهد، گفت: دولت وظیفه دارد تا در بازارهای بین المللی از نظر فضای سیاسی و ارتباطی، مسایل گمرکی، بانکی و تعرفه ای را حل کند و اینکه سفارتخانه های ایران در کشورهای مختلف پشتیبانی باشد برای صادرکنندگان و کارآفرینان و دکتر روحانی نیز بارها بر این نکته که دکتر تاکید کردند که سفارتخانه ها از حالت صرفا سیاسی بیرون بیایند و پشتیبان کنند از صادرکنندگان و حتی حامی باشند برای دیگر هموطنانمان که آنجا زندگی می کنند.
وی در تشریح شرایط صادرات اعزود: صادرات چند مولفه مهم دارد که قیمت تمام شده محصول، کاهش هزینه حما و نقل، کاهش تعرفه، روان بودن مساله گمرکی، رقابت و بانک که باید یه آنها بپردازیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ضرورت انجام صادرات در قالب یک برند برای صادرات اظهار کرد: اگر برای صادرات از یک برند استفاده کنیم و همه صادرات در قالب یک برند انجام سود همه بیشتر می شود چرا که وقتی حجم بیشتری حمل شود هزینه آن کاهش پیدا می کند.بالاترین مقام مسوول حوزه ICT کشور در تشریح با اشاره به راه هایی که برای حمل کالا به روسیه وجود دارد گفت: یک مسیر این است که کالا از استان بوشهر به انزلی یا آمیرآباد بیاید و بعا از آنجا به صورت دریایی به آستاراخان حمل شود و از آنجا به روسیه از طریق ریل فرستاده شود. دوم اینکه تا یک ماه دیگر آستارا ایران به راه آهن سراسری آذربایجان متصل می شود که یعنی اگر جنس را به آستارا ببریم می توانیم آنرا از طریق ریل به آذربایجان و روسیه برویم.
عضو کابینه دولت تدبیر و امید تصریح کرد: البته کار اصلی مان این است که تا چند ماه دیگر اتصال راه آهن قزوین – رشت برقراز می شود که مرحله بعد برقرار کردن رشت – آستارا است که در آن صورت کالا و محصول مستقیم به روسیه می توانیم ببریم.
دکتر واعظی از دعوت پوتین رییس جمهوری روسیه از دکتر روحانی برای سفر به روسیه در ابتدای فروردین سال آینده گفت و اظهار کرد: نباید همه انظار داشته باشیم که دولت المان های تشویقی برای همه درنظر بگیرد چراکه بودجه دولت محدود است و مشکلات زیاد است. اما اگر هماهنگی ها و جمع بندی های داخلی زود انجام شود برای حل مشکلات صادرات به روسیه به اجلاس اردیبهشت اتحادیه اورآسیا می توانیم برسیم.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/20748/%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D8%AA%D9%87-%D9%84%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533