طراحی تخصصی سایت دراستان گیلان رشت لاهیجان انزلی,

طراحی وبسایت در گیلان و رشت

Google+

طراحی سایت گیلان رشتطراحی گرافیک گیلان رشت

 
15521_orig معاون وزیر ارتباطات با اعلام اینکه پیاده‌سازی شبکه ملی اطلاعات را با تمام سرعت برای کشور پیگیری می‌کنیم گفت: ایران در منطقه بیشترین تعداد سایت‌های بومی را هاست می‌کند.
به گزارش تسنیم، نصرالله جهانگرد در مراسم رونمایی از پنجمین نسخه موتور جست‌وجوی بومی پارسی‌جو با اشاره به اینکه تحقق شبکه ملی اطلاعات نیازمند چهار سرویس پایه است اظهار کرد: ۴ سرویس ایمیل بومی، موتور جست‌وجوی بومی، شبکه‌های اجتماعی بومی و بروزر یا جویشگرها از جمله مواردی هستند که شبکه ملی را دارای توان کشوری می‌کنند.
وی عنوان کرد: داده‌ها و اطلاعات زمانی ارزش اقتصادی پیدا می‌کنند که مکان محور بوده، در غیر این صورت هیچگونه ارزش افزوده اقتصادی فراهم نمی‌کنند لذا درصددیم امکاناتی را فراهم کنیم تا امکان داده‌های مکان‌محور در کشور به وجود آید.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: پیاده‌سازی شبکه ملی اطلاعات را با تمام سرعت برای کشور پیگیری می‌کنیم و از جهت پیشرفت این پروژه همین بس که پیش از روی کار آمدن این دولت ۱۰ درصد آدرس‌های ایرانی داخل کشور بود اما اکنون این رقم به ۶۴ درصد رسیده و هاست لوکال انجام می‌شود. ایران از این منظر در صدر کشورهای منطقه قرار دارد و بعد از آن ترکیه و مصر بیشترین آدرس‌های بومی‌شان را در داخل کشورشان هاست می‌کنند.
جهانگرد خاطررنشان کرد: در زمینه اطلاعات مکان‌محور باید اینگونه گفت که به عنوان مثال سایت‌هایی که فیلم ارائه می‌دهند هر چه سرورشان به مردم نزدیک‌تر باشد هزینه آنها پایین‌تر و صرفه اقتصادی بالا می‌رود. به سمت جامعه تبیین می‌رویم که ۷۰-۸۰ درصد ترافیک نزدیک ما تبادل می‌گردد و اینگونه باید بگویم که به شکل طبیعی در حال رشد هستیم و موتورهای جست‌وجویی نظیر پارسی‌جو، یوز و دیگر موارد که در کشور استارت خورده‌اند ابزارهایی هستند که می‌توانند دستیابی به اطلاعات بومی را تسهیل کنند.
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه اکنون شبکه ملی در کشور ما ایجاد شده اظهار کرد: اما کیفیت این شبکه ممکن است خوب نباشد و باید به سمت تکمیل آن برویم. به عنوان مثال دولت الکترونیکی پروژه‌ای نیست که یکباره تمام شود بلکه به شکل تکه‌تکه تکمیل می‌گردد.
وی اذعان کرد: طی ۲ سال گذشته لینک‌های پرسرعت ارتباطی بیش از ۳ برابر شده و میزان تقاضا برای داده‌های داخلی به اندازه‌ای بالا رفته که شاید نتوانیم در برخی اوقات تمامی این ظرفیت را جوابگو باشیم.

ادامه مطلب http://www.favanews.com/13715/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C

طراحی لوگو

 لوگو چیست؟

لوگو یا آرم تعریف یک کلمه و نمادیست که نشان دهنده  یک سازمان - کسب و کار - محصول و نام تجاری و یا فردی است که به عنوان یک علامت اختصاری یا علامت تجاری طراحی شده است که می تواند در کمک و ارتقای عمومی موثر باشد.

 

آرم ها  معمولا گرافیکی (آیکون/کاراکتر) و یا یک شکل خاص (تایپوگرافی/ورد مارک) که از نام تجاری سازمان تشکیل شده اند باشند.در حال حاضر بسیاری از محصولات و خدمات در بازار وجود دارند که از نظر محتوا مشابه هم هستند اما مسئله مهم این است که برای متمایز ساختن خود از دیگر رقبا با در دست داشتن یک تصویر قوی که قابل تشخیص باشد می توان ماندگار و موثر باشد.

 

طراحی ست اداری

ست اداری?

  ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی در امور اداری یک سازمان جهت انجام فعالیت های رسمی و غیر رسمی گفته می شود.ست اوراق اداری می تواند به صورت سربرگ - کارت ویزیت - پاکت نامه یا یادداشت استفاده شود.

 

 

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ/بروشور یا کتابچه محصولات یک شرکت - مرکز و یا یک سرویس را توصیف می کند.این ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار می باشد صاحبان کسب و کار این مجله را به صورت یک مقاله آسان خواندنی برای مشتریان فراهم می آورد.در واقع کاتالوگ یا بروشور به عنوان یک کانال ارتباطی بین شما و مخاطبانتان می باشد که به به شما اجازه می دهد خدماتی که ارائه می دهید را به دیده عموم بگذارید.بروشور جزوه تبلیغاتی می باشد که اطلاعاتی مربوط به چیزهای مختلف از جمله نقاط تعطیلات (مناطق گردشگری) - کامپیوتر -  اتومبیل یا هر چیز دیگری که به فروش می رسد را اطلاع رسانی می کند.

مالک کسب و کار می تواند چشم نوازی از عکس محصول و خدمات یا محل کسب و کار خود را در کاتالوگ وارد نماید و آن را در مکان های عمومی یا قفسه های نمایشی در مراکز سفر - هتل ها و رستوران ها به نمایش بگذارد و از تمامی فواید آن بهره مند گردد

طراحی شخصیت /کاراکتر

 طراحی شخصیت /کاراکتر نمایش تصویری از یک مفهوم شخصیت یا ایده است که می تواند به صورت تصاویر دیجیتال و در برخی موارد به صورت کمدی یا مدل های 3Dباشد که نشانگر شغل های متفاوت که هریک از آنها نماد شرکتی خاص با فعالیت های مربوطه خاص خودش است.این امر می تواند برای ترویج محصولات نیز موثر باشد.

 

:: مشاوره تبلیغات ::طراحی سایت گیلان رشت

 برای آنکه بتوان مجموعه ای را از حیث فروش و عرضه بالا برد نیاز به برنامه ای جامع و هذفمند جهت پیشبرد در زمان مناسب و ایجاد بستری جهت نمایش هرچه بهنر اطلاعات جامع مجموعه به هدف می باشد.

در این راستا گروه وبکت تمامی پتانسیل های کیفی را جهت یاری به مجموعه ها در اختیار آنان قرار می دهد.

 

 

      جهت مشاوره رایگان ما تماس بگیرید..

         09118332213   |    09112319533